cestuj s batohem logo
text: cestuj s batohem
Cestuj s batohem
Search
Close this search box.

Cestuj s batohem

Základní myšlenkou bylo ušetřit si námahu při cestování. My naštěstí měli vše v hlavě v pořádku, tudíž přišlo na řadu osekávání cestovní zátěže. Ať už na společných cestách nebo odděleně jsme vždy cestovali s batohem, ale až při poslední (ne)naplánované cestě jsme si uvědomili, že se rodí nový projekt. Projektem poukazujeme na fakt, že i bez “nepostradatelných” věcí se dá cestovat dlouhodobě.

Jednoduchost a efektivita jsou hlavní přívlastky cestování s batohem na zádech. My chceme dokázat, že i pobyt delší než půl roku lze zvládnout s absolutním minimem. Dosáhli jsme materiální svobody, vypracovanějších zádových svalů, obohacení slovníku o sprostá slova, vštípení smyslu pro detail a hlavně povinnosti nemít věci rozškatulkované.

Neobyčejní lidé, dělají neobyčejné věci

Cestuj s batohem je projekt, díky kterému jsme začali situace prožívat a cenit si “obyčejných” věcí a zážitků. Je to bizarní… najít určitou rovnováhu, protože kdo chce od života příliš, může ztratit úplně vše, ale kdo chce od života moc málo, nemusí dostat vůbec nic!

Cestuj s batohem Štěpán a Karel

Snažíme se inspirovat, naučit milovat blízké, odprostit se od závislostí a bourat mýty strachu o vnějším světě mezi námi Čechy. Můžete se sami přesvědčit v článcích o Karlíkovi a Pištovi, že i ten největší komfort ve všech směrech není žádnou překážkou.

Každý není zastáncem tohoto životního stylu, ale každý má rád neobyčejné věci, kteří dělají obyčejní lidé. Pokud sdílíte naše myšlenky připojte se k nám pomocí hastagu #cestujsbatohem nebo fotkou. Na druhé straně pokud hledáte informace a potřebujete poradit můžeme se spojit online, protože nevoláme pouze maminkám. A pokud chcete pouze sledovat naše cesty, jsou zde články v blogu, instagramový a facebookový profil doplněný youtube kanálem právě pro VÁS!

Sleduj nás na instagramu