Recenze

Doubtful Sound – název klame!

Cestuj s batohem se tentokráte vydalo na další velký výlet. Náš zélandský čas pomalu nabírá konců. Nakrmit krávy, zkontrolovat ohrady, sbalit batoh a valíme směr Queenstown.

TOP 6 treků Queenstown a okolí

Profláklou chloubou Jižního ostrova je malý Queenstown postupně rostoucí v megalomanské město obsypané turisty. I přesto, že je skloňované s přídavnými jmény drahý a přeplněný, má své odůvodnění, proč tomu tak je.

Mokrá zábava canyoning

Zažít vše, co lze pokud možno za minimum. Ani nejde tak o cíl, jako o cestu, která k cíli vede. Čas v Queenstownu se víc a víc natahuje, opodstatněně. Kvantum atrakcí nás nutí zůstat. Nyní přišla na řadu aktivita, při které se vyblbne každý, minimálně do doby než zmrzne. Klikni a jednoduše čti!

Routeburn Track – Great Walk zdarma!

Treky jsou naší vášní, nechybí mezi nimi ani Great Walky, které jsou v sezoně snad nejdražší zélandskou zábavou. Jak jsme dokázali ušetřit stovky dolarů a zaplatit jen za dopravu? Otevři a čti!

Crate Cafe nejlepší snídaně a oběd v jednom

Bali je země rozmanitých chutí, domácích koření, ingrediencí a možností, jak ukojit hlad. Na tomto místě najdete každou chuť, pocity a emoce a odcházet budete přinejmenším s plným žaludkem. Proč? Čti!